ІДЕЯ AIROFIT

Яка перша думка спадає на думку після руйнівного тренування, коли ти зовсім задихаєшся? Зазвичай це те, що вам слід більше тренуватися, набувати кращої форми. Сподіваємось, натискаючи сильніше, зрештою у вас не залишиться дихання. Це саме те, що ми думали.

У цьому може бути якась правда, але, на жаль, ця логіка хибна. Це боротьба із симптомом, а не вирішення проблеми в її основі. Відкривши респіраторну підготовку та побачивши неймовірні результати, ми вирішили зробити її доступною для кожного спортсмена по всьому світу.

ЯК МРІЯ ХРИСТІАНА СТАЛА РЕАЛЬНОСТЮ

Це була довга подорож, але 14 вересня 2019 року ми офіційно запустилися.

ДЛЯ КОГО ЦЕ МИ РОБИМО?

Цитуючи Крістіана, ми хочемо покращити дихання у світі. Краса Airofit полягає в тому, що ним може і повинен користуватися кожен – від олімпійських спортсменів до любителів, які просто хочуть стати кращими версіями свого нинішнього Я

Але наша місія на цьому не закінчується. Спортсмени – не єдині люди, які дихають. Airofit тут для покращення якості вашого життя. Незалежно від того, займаєтесь ви спортом, задихаєтесь на сходах чи страждаєте на астму чи ХОЗЛ, ми робимо це за вас.

Airofit – для всіх.