Основи

Airofit генерує опір на ваші дихальні м’язи – насамперед на діафрагму та міжреберні м’язи. Це спричиняє втому, яку потім надмірно компенсує ріст м’язової тканини, роблячи ваші дихальні м’язи швидшими, сильнішими та ефективнішими – як і будь-яка інша м’язова група.

З усіх м’язових груп тіла ті, хто має силу швидко змінити ефективність, – це дихальні м’язи – просто тому, що ми, як правило, не тренуємо їх.

Спільно з експертами з дихання, такими як Майк Марік, ми розробили цілий ряд дихальних вправ, які зосереджуються на різних сферах вашого дихання, щоб забезпечити вам можливість розкрити весь свій фізичний потенціал.

SEE HOW BREATHING TRAINING AFFECTS CROSSFIT PERFORMANCE

ТРЕНЕР ДИХАННЯ

Ваш дихальний тренажер Airofit забезпечує регульований опір потоку повітря, завдяки чому дихальні м’язи працюють понаднормово. Залежно від обраної програми тренувань, тривалості та інтенсивності ви зможете вибрати найбільш відповідний рівень опору.

Електронний блок Airofit містить датчики тиску та передавач Bluetooth. Це дозволяє нам виміряти ваші схеми дихання та візуалізувати їх на вашому телефоні за допомогою мобільного додатку Airofit Sport.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Airofit поєднав тренування дихання з новітніми технологіями, підключивши тренажер до вашого смартфона.

Оскільки всі тренування розроблені для окремих фізичних навантажень, телефон проводить вас через усі вправи.

Додаток діє як віртуальний тренер з дихання, надаючи вам живий зворотний зв’язок та забезпечуючи правильне виконання всіх вправ, оскільки ви бачите рівень своєї відповідності. Доступ до ваших навчальних даних дає огляд вашого прогресу з часом.