ПОЛІПШЕННЯ ДИХОВОЇ СИЛИ

Посилені дихальні м’язи дозволяють спортсменам на всіх рівнях підвищувати свої показники у високій інтенсивності, а також у видах спорту на витривалість. Зосередження уваги на дихальних м’язах, в першу чергу на діафрагмі, подовжує час, поки вони не втомлюються, і тим самим продовжує надходження кисню до м’язів, що використовуються під час тренування.

ЗБІЛЬШЕННЯ ЖИТТЄВОГО ПОТЕНЦІАЛУ

Airofit покращує вашу життєздатність, тобто фактичну кількість повітря, яке ви можете потрапити в легені та вийти з них. Розтягування діафрагми та міжреберних м’язів дозволяє зменшити залишковий об’єм та збільшити кількість корисного повітря. Це, звичайно, цікаво для спортсменів, а також пацієнтів з астмою або ХОЗЛ.

ПІДВИЩЕНИЙ АНАЕРОБНИЙ ПОРОГ

Для більш напруженої роботи наші м’язи потребують більше енергії, ніж може вироблятися за допомогою кисню. Наші тіла не можуть забезпечити достатньо кисню для такої високої продуктивності. Привчання м’язів до безкисневого середовища забезпечує тривалу здатність до тривалої роботи з високою інтенсивністю.

КОНЦЕПЦІЯ AIROFIT ПЕРЕВІРЕНА

AMBU International провела клінічне опитування щодо впливу Airofit на фізичні вправи. Дослідження базувалося на тренуванні на опір видиху та вдиху. Ефективність роботи вимірювали в стандартному біговому тесті Купера до і після двомісячного випробування. 68 людей були розділені на 3 групи, які проводили 8 тижнів тренувань з різним рівнем опору.

Група 1 була контрольною групою і тренувалася практично без опору -o.5%. Група 2 тренувалася з 33% опором, тоді як група 3 мала важке завдання – 50% тренування на стійкість. Результати показують, що представники групи 1 (контрольна група) збільшили свої показники на 0,5%, групи 2 – на 8%, а групи 3 – на 15%. Це доводить, що чим вища інтенсивність тренувань за допомогою Airofit, тим сильнішими стають дихальні м’язи користувача, тим самим забезпечуючи більш високу продуктивність.